Szkolenia z zarządzania, nietuzinkowe wyjazdy integracyjne a także wiarygodne oceny okresowe i autorskie symulacje menedżerskie.

Animatorzy

Nasz personel to znakomici instruktorzy, mający wieloletnie doświadczenie w branży wyjazdów integracyjnych i eventach firmowych i szkoleniach team building.


Marta Bortnowska to długoletnia animatorka narciarstwa i ratowniczka wodna. Od sześciu lat szkoli nowych i zaawansowanych miłośników sportu.  Realizuje także spotkania integracyjne dla  organizacji i instytucji. Przeprowadziła jako opiekun projektów blisko dziewięćdziesiąt szkoleń. Specjalizuje się z fabułach podróżniczych a także edukacyjnych . Prywatnie jest mamą czteroletniej Adrianny, milośniczką kina francuskiego, kwiatów doniczkowych i kotów.


Lidia Kowalska to niedościgniona instruktorka wspinaczki skałkowej i ratowniczka przedmedyczna. Od ośmiu sezonów uczy młodych fanów rekreacji ruchowej.  Realizuje także szkolenia team building dla praktycznie każdego sektora gospodarki. Przygotowała w swoim życiu zawodowym niemal sto eventów. Specjalizuje się z scenariuszach podróżniczych a także kryminalno – militarnych. W życiu cywilnym jest mamą trzech córek, milośniczką malarstwa i jazdy na motocyklu.


Natalia Węglicka to doświadczona instruktorka narciarstwa i ratowniczka górska. Od jedenastu sezonów kształtuje dziesiątki adeptów aktywności fizycznej.  Organizuje też imprezy team building dla grup. Przygotowała w swojej karierze około pięćset szkoleń. Specjalizuje się z scenariuszach ekstremalnych i muzycznych. W życiu cywilnym jest mamą rocznej Kasi. Uwielbia gotować.


Monika Astmatowicz to wieloletnia trenerka gier na orientacje i ratowniczka przedmedyczna. Od dziewięciu sezonów uczy dziesiątki fanów wysiłku w plenerze.  Przeprowadza też imprezy team building dla osób wykluczonych społecznie. Zorganizowała w ostatnich latach ponad dziewięćdziesiąt spotkań. Specjalizuje się z fabułach plenerowych i kursach rozwoju osobistego. W życiu prywatnym jest mamą dwóch córek, milośniczką muzeów sztuki nowoczesnej i dobrych restauracj i jazdy na rowerze.

03.06.2016. 14:38